تبلیغات در شبکه های اجتماعی | Social Media Marketing

امروزه از نوجوانان گرفته تا بزرگسالان، بخش عظیمی از زمان افراد در رسانه‌های اجتماعی صرف می‌شود. همانطور که میدانید این رسانه‌ها تبدیل به مکانی برای زندگی مجازی شده‌اند. بسیاری از این رسانه‌ها برای آگاهی از اخبار گرفته تا بازی با دوستان و دعوت از آنان به یک دور همی صمیمی یا حتی یک کنفرانس استفاده می‌کنند. از این‌رو رسانه‌های اجتماعی، برای تبدیل رهگذران به مشتری، تبدیل به یک کانال با پتانسیل بالا شده‌اند که میتوانند کسب و کار شما را رونق بخشند.

این کانالها بهترین مکان برای برقراری ارتباط صمیمی با مخاطبانتان هستند، علاوه بر تولید محتوای اشتراک‌پذیر فرصتی برای جذب مخاطبان جدید هم ایجاد می‌کنند. نیاز به اشاره به تاثیرات این رسانه‌ها در اعتمادسازی پایدار نسبت به کسب‌وکار شما وجود ندارد چون کاملا یک امر بدیهی است.

رسانه‌های اجتماعی مکانی است برای اینکه مخاطبانتان باور کنند پشت پرده کسب‌وکار شما آدم‌های واقعی حضور دارند، آدم‌هایی که آن‌ها را درک می‌کنند و نیازهای آن‌ها را می‌شناسند و پاسخگوی مسائل آنها هستند. برندهای مطرح دنیا با تولید محتوای مرتبط و مناسب، از این رسانه‌های سودمند برای حفظ محبوبیت نام برند خود بهره می‌برند.

شرکت پیام آوران پارسیان با بهره گیری از تجربه 5 ساله در رسانه های اجتماعی و متخصصین شبکه های اجتماعی پس از بررسی جایگاه کسب‌ و کار یا برند شما در رسانه‌های اجتماعی، نقاط قوت و نقاط ضعف شما را شناسایی می‌کند و پس از آن استراتژی متناسب با اهداف شما ارائه خواهد داد و برای اعمال آن استراتژی برنامه‌ریزی می‌کند و پس از اجرای برنامه تعیین شده گزارشی از تاثیر آن در وضعیت کسب‌وکار شما در رسانه‌های اجتماعی به شما ارائه خواهد داد.