چرا وجود یک وب سایت در کنار شبکه های اجتماعی در آنلاین مارکتینگ امری ضروری است ؟

اگر روزی برخی از شبکه های اجتماعی از دسترس خارج شوند، تکلیف مخاطبانتان در شبکه های مجازی چه می شود . بهترین کاری که می توانید به منظور نگه داشتن مخاطبانتان داشته باشید این است که دامنه سرمایه گذاری خود بر روی کارتان را کمی گسترده تر کرده و با طراحی سایت مناسب و ایده آل و با رعایت استانداردهای بهینه سازی سایت در جهت پیشرفت خود گامی بلند را بردارید و به موفقیت خود در زمینه کسب و کارتان کمک کنید . بازاریابی اینترنتی در سایت و شبکه های اجتماعی تفاوت هایی نیز با هم دارند که از آن میان می توان به تفاوت بارز و عمده آن اشاره کرد . زمانی که شما مدیر یک وب سایت باشید می توانید هر تغییرات دلخواهی که شما را در جهت رسیدن به اهدافتان یاری می رساند داشته باشید . اما در شبکه های اجتماعی وضع کمی متفاوت است . شما تغییراتی را نمی توانید اعمال کنید و باید طبق استانداردهایی که آن شبکه اجتماعی دارد گام بردارید و این می تواند کمی شما را محدود کند . همچنین زمانی که شما سایت خود را داشته باشید از به سرقت رفتن اطلاعات تان در امان خواهید بود اما در بازاریابی شبکه های اجتماعی فقط کافیست اطلاعات گوشی شما به واسطه به سرقت رفتن گوشی و یا با در اختیار نداشتن گوشی برای مدتی اطلاعات شما و مخاطبانتان در دست رقبای شما قرار بگیرد . همچنین با یک فیلترینگ تمام دسترسی شما به مخاطبانتان از دست خواهد رفت . اگر در وب سایت خود یک فروشگاه اینترنتی قرار دهید به شکل خودکار و در کل شبانه روز برای شما کار میکند ما این موضوع در شبکه های اجتماعی می توان گفت غیر ممکن است . حداقل در حال حاظر غیر ممکن است . زمانی که شما مدیر یک وب سایت باشید می توانید رفتار مخاطبانتان را تحلیل کنید اما در شبکه های اجتماعی این موضوع نمی تواند اتفاق بیفتد . همچنین اعبار یک شرکت می تواند به وب سایت آن شرکت باشد اما حضور در شبکه های اجتماعی نمی تواند برای شما در نظر مخاطبانتان اعتبار کسب کند .

طراحی وب سایت در کنار شبکه های اجتماعی

اگر می خواهید در بازاریابی اینترنتی موفق باشید باید بدانید که ایجاد یک محتوای قوی و مرتبط با کسب و کارتان از پایه های مهم و اساسی کسب و کار اینترنتی است .

شما به عنوان مدیر یک برند تجاری باید سیاست جدیدی را دنبال کنید . یعنی اگر طراحی یک وب سایت را در برنامه کاری خود نگنجانده اید بهترین و مهمترین اقدام همین است که در کنار یک وب سایت ایده آل، شبکه های اجتماعی را دنبال کنید .

خیلی از افراد فکر میکنند که همینکه در تلگرام و اینستاگرام کانالی داشته باشند کافیست و وارد دنیای دیجیتال مارکتینگ شده اند، اما این درست نیست . اما برای کسی که به دنبال کسب و کار اینترنتی و یا داشتن مخاطب است، بهترین و مناسب ترین جایگزین طراحی سایت است . طراحی سایت مهم است چرا که امنیت داده ها و اطلاعات و عدم هک شدن آنها و همچنین داشتن فضایی مناسب و وسیع و همچنین تمام وقت از اهمیت بالاتری برخوردار است .  

در خصوص طراحی وب سایت شما باید حتما سایت خود را به دست متخصصینی بسپارید که در این حوزه فعالیت داشته باشند و همچنین دارای گواهینامه های استاندارد در حوزه طراحی وب سایت هستند .