همگام با تغییرات بزرگ PPC در سال 2020

تغییرات بزرگ PPC در سال 2019 که شکل ما را در سال 2020 بازاریابی می کند

تغییرات بزرگ PPC در سال جدید بدون شک سرآغاز راهی نوین در عرصه مارکتینگ و بازاریابی خواهد بود که نتایج فوق العاده ای به همراه خواهد داشت. برای همین مهم اگر می خواهد از روند تغییرات PPC در 2020  عقب نمانده و حسابی تجارت شما با ترندهای بازاریابی به روز شود، این نوشته را دنبال کنید.

بازاریابی PPC در سال 2020

نگاهی به مفهوم تغییرات بزرگ PPC

تغییرات PPC در واقع نوعی تبلیغات است. خوب است بدانید که ppc مخفف عبارت انگلیسی Pay-Per Click است که به عنوان تبلیغات کلیکی گوگل شناخته می شود. این نوع از تبلیغات از سوی متخصصان مارکتینگ معمولا برای بیزینس هایی پیشنهاد می شود که به تازگی فعالیت آنلاین و سایت خود را شروع کرده‌ و می خواهند در جستجوی گوگل به سرعت به صفحات اول برسند. تغییرات بزرگ PPC می تواند به این صاحبان کسب و کار در رشد نتیجه گوگل کمک کرده و افزایش درآمدی خوبی برای آنها به همراه بیاورد. اما حالا اگر می خواهیم با تغییرات بزرگ PPC راهی نوین را در تجارتمان تجربه کنیم، باید منتظر ترندهای سال جدید باشیم و از قافله ترندهای بازاریابی در سال پیش رو عقب نمانیم. برای همین منظور در ادامه شما را با مهمترین ترندهای سال 2020 آشنا خواهیم کرد.

PPC با تغییرات بزرگ در سال 2020

استفاده از افزونه Word Stream Advisor

یکی از تغییرات PPC در سال جدید استفاده بیشتر از این افزونه است. این افزونه در واقع نوعی ابزار سئو برای صاحبان کسب و کارهای خرد و کوچک است که به آنها این امکان را می دهد تا تجزیه و آنالیز خوبی از بازاریابی اینترنتی و تبلیغاتی خود داشته باشند. یکی از مزیت های این ابزار این است که شما در هفته تنها 20 دقیقه زمان را با این افزونه درگیر خواهید بود. به این ترتیب در 9 قسمت می توانید گردش کاری آنلاین خود را چک کرده و به تاثیر خوب و رو به رشد تغییرات بزرگ PPC برای بیزینس خود پی ببرید. در استفاده از این ابزار در نظر داشته باشید که می توانید تمامی تغییرات و آپدیت های الگوریتم های گوگل را برای بیزینس خود تحلیل کنید و بر همین مبنا استراتژی جدید داشته باشید. به عنوان نکته آخر هم به خاطر داشته باشید که مدت زمان استفاده رایگان این افزونه 7 روز است و بعد باید هر 3 ماه یک باز هزینه بپردازید.

استفاده از افزونه Word stream advisor در PPC

افزونه SEO Ranking

یکی دیگر از تغییرات بزرگ PPC برای سال پیش رو استفاده از این ابزار است. تغییرات بازاریابی در حال حاضر به سمتی می رود که باید بر روی کلمات کلیدی تمرکز زیادی داشت. شما با این افزونه در حوزه تبلیغات کلیکی یا همان ppc می توانید بر روی کلمات کلیدی، تحلیل کلمات کلیدی خود و کلمات کلیدی رقیب تمرکز کرده و تحلیل های خودتان را انجام دهید. البته یکی دیگر از مزایای این ابزار این است بدانید که کدام تبلیغات برای وبسایت شما کلیک های بیشتری همراه می آورد. بر همین اساس حتی می توان برای تبلیغات هم تصمیم گرفت و برای برنامه های آینده بهتر برنامه ریزی کرد. این مسئله به دلیل مشخص شدن تبلیغات کلیکی و مشخص شدن رتبه جستجوهای گوگل به یکی از بزرگترین تغییرات بازاریابی تبدیل شده است و در سال پیش رو بدون استثنا یکی از تغییرات بزرگ PPC خواهد بود.


افزونه Finteza یکی از مهمترین تغییرات بزرگ PPC

یکی دیگر از مهمترین تغییرات بزرگ PPC استفاده از ابزار Finteza است. این ابزار برای تجزیه و تحلیل های  پیشرفته است که به شما نشان می دهد که  چند درصد از ترافیک های با کیفیت و بی کیفیت به سایت شما می رسد. به کمک این افزونه به راحتی می توان اهداف بازاریابی خود را به بهترین شکل تولید کرد و به دلیل همین نقش مهم در بازاریابی این افزونه در سال پیش رو بدون شک یکی از تغییرات بزرگ PPC خواهد بود. این ابزار برای صاحبان کسب و کاری مناسب است که می خواهند کاربران به دلایل خاصی سایت آنها را کلیک کنند و برای توسعه استراتژی های خود از تحلیل های جدید و گرایش های به روز کاربران استفاده کنند. این برنامه تنها برای یک ماه رایگان است و بعد آن باید ماهانه 4 دلار بپردازید.

افزونه finteza در PPC

لندینگ پیج ها با Unbounce

به عنوان یکی از آخرین و مهمترین تغییرات بزرگ PPC باید به لندینگ پیج ها اشاره کرد، زیرا به سرعت استفاده آنها به ترند سال تبدیل شده و ادامه هم پیدا خواهد کرد. لندینگ پیج های تاثیر بسیار زیادی بر روی تبلیغات کلیکی خواهد داشت و به همین دلیل به عنوان یکی از تغییرات بزرگ PPC شناخته می شوند. کلیک کردن با لندینگ پیج ها به سرعت افزایش یافته و حتی این پروسه را راحت تر خواهد کرد. البته در استفاده از لندینگ پیج برای سایت باید به صورت مکرر این مهم را چک کرده و حتما به به روز رسانی آن دقت کنید و با این افزونه از تعداد کلیک ها مطلع شوید. هزینه این برنامه برای 2 هفته اول رایگان بوده و بعد از آن باید برای هر ماه مبلغ 79 دلار بپردازید.

لزوم استفاده از ppc

در نهایت به خاطر داشته باشید که تغییرات PPC در سال جدید به عنوان تحلیل و بررسی تبلیغات کلیکی در سال پیش رو، کاربرد بیشتری خواهد داشت و استفاده از آن نیز به سرعت افزایش می یابد. مهمترین مزیت بررسی و تحلیل تبلیغات کلیکی برای برنامه ریزی های آینده است تا به شما کمک کند چگونه برای هر کمپین تبلیغات تصمیم بگیرید و چه قدر برای آن هزینه کنید تا بتوانید هزینه لازم را مجدد با سود بهتری به سرمایه خود برگردانید. به خاطر داشته باشید درباره  تغییرات PPC در 2020 حتما با متخصصان بازاریابی مشورت کرده و بعد هرگونه تصمیم خود را پیاده کنید. به این ترتیب تا حد زیادی از هزینه های اضافی نیز اجتناب خواهید کرد و این نتیجه خوشایندی برای شما در پی خواهید داشت.

لزوم استفاده از PPC برای سئو سایت