خرید بلیط فیلم سینما با Google Assistant

احتمالا گوگل در حالت ارتقا یافته خود، یک پیش نمایش از دستیار صوتی خود به نمایش گذارد .

دستیار صوتی گوگل چیست ؟

در طول زمان دستیار صوتی گوگل محبوبیت چشمگیری در استفاده از ساعت های هوشمند خواهد داشت . این در حالی است که بسیاری از بازاریابان در شک و تردید در مورد قابلیت ها و پتانسیل های حیاتی و اصلی دستیاران مجازی به عنوان جایگزینی درست برای جستجو و یا یک پلتفرم تجاری می باشند .

به عنوان نمونه گوگل جدیدا در حال کسب کردن یک تجربه جدید و درست از خرید بلیط با Fandango است . در حال حاضر نسخه 1.0 در دسترس عموم است . با این حال گوگل همچنین با استفاده از دو قابلیت صدا و لمس توانسته است معاملات را با دستیار صوتی خود تسهیل نماید .

استفاده از Fandango به این منظور است که شما با استفاده از صدای خود و همچنین استفاده از دستیار صوتی گوگل می توانید اقدام به خرید بلیت نمایید، فقط کافیست با استفاده از قابلیت دستیار صوتی گوگل بگویید " خرید بلیط " . زمانی که شما تصمیم گرفتید فیلمی ببینید و یا در حال فکر کردن به تماشای فیلمی در آینده ای نزدیک هستید می توانید بگویید : " سلام گوگل، بلیط های من را برای تماشای فیلم ( سپس نام فیلم را وارد نمایید ) را صادر کن و بعد از آن تاریخ و مکان صندلی خود را می توانید رزرو نمایید .

دستیار صوتی گوگل

اینطور که به نظر می رسد در آینده ای نزدیک ما شاهد اطلاعات بیشتری در زمینه رزرو فیلم خواهید بود . در هر موتور جستجو گری رزرو کننده برای شخص ثالث اول در پنل وارد می شود و سپس نمایش داده می شود . این به این معناست که کشفیات مهم و قابل توجهی در زمینه بهینه سازی سایت و سئو وجود دارد .

گوگل به چند دلیل این کار را انجام داد که در اینجا به ذکر چند مورد می پردازید :

گوگل به درخواست کاربران این کار را انجام داد تا به این منظور اهداف و انتظارات کاربران را بهتر انجام دهد .

تبلیغات ممکن است بر روی ساعت های هوشمند و دستیار صوتی گوگل به نسبت هزینه و معاملات کمتر قابل قبول باشد .

گوگل از روز اول در تلاش بود که اهمیت برنامه های تلفن همراه را کاهش دهد .

گوگل به دلیل اینکه قابلیت دستیار مجازی دو شرکتی که با آنها در رقابت است مثل آمازون و اپل را ایجاد نماید از قبل از اپل قصد داشت که اقدامتی مشابه به سیری که در اپل وجود دارد را انجام دهد .