ابزار Review Snippet به سرچ کنسول اضافه شد

گزارش های جدید گوگل برای  ابزار جدید Review Snippet

یکی از پر کاربرد ترین داده های ساختار یافته در وب قطعه های بررسی یا Review Snippet ها هستند که بر اساس نتایجی که بدست می آورند رتبه بندی سایت های مختلف را مشخص می کنند. این ابزار توسط میلیون ها وب سایت برای بخش های مختلف محتوا همچون کتاب، فیلم، رویداد ها و دیگر موارد مورد استفاده قرار میگیرد.
همانطور که در عکس زیر هم مشاهده می کنید زمانیکه گوگل رتبه بندی های معتبری از وب سایت ها پیدا می کند آن را همانند نتایج معتبر و غنی  که دارای ستاره یا Rate & Review باشد نمایش می دهد یا به عنوان بخشی از صفحه Google Knowledge ظاهر خواهد شد.

و اما تیم تحقیقاتی پیام آوران پارسیان با ارائه این گزارش که جدیدا توسط گوگل منتشر شده را با شما به اشتراک گذاشته است که ابزار جدیدی که در گوگل سرچ کنسول Google Serach Console به نام Review Snippet اضافه شده چه کاربردی داشته و چگونه عمل خواهد کرد. همچنین با مراجعه به وب سایت Rich Results Test و با وارد کردن URL ای که مد نظر دارید و یا حتی کد نشانه گذاری (HTML) تمام اطلاعات وب سایت خود مانند ارورها و ... را دریافت کنید.

بررسی Reveiw Snippet در گوگل

چگونگی بررسی گزارش Review Snippet

در گوگل سرچ کنسول برای تسریع انجام کار صاحبان کسب و کار و همینطور استفاده بیشتر و همینطور راحت تر از سرچ کنسول (Google Search Console) در این وب سایت گزینه ای به نام Review Snippet  اضافه شده است که با کلیک بر روی این ابزار می توانید تمام گزارش های وب سایت خود مانند ارورهای سایت، هشدارها و صفحات معتبری که در سایت خود دارید را مشاهده کنید.

همچنین اگر قبلا مشکلی را در وب سایت خود برطرف کرده باشید، می توانید گزارش آن را از طریق ابزار جدید گوگل سرچ کنسول دریافت کنید.

اضافه شدن ابزار جدید Review Snippet

اضافه شدن ابزار Review Snippet در بخش های مختلف سرچ کنسول

همانطور که در عکس زیر مشاهده می کنید ابزار جدیدی که در سرچ کنسول اضافه شده به شما این امکان را می دهد که با استفاده از فیلتر کردن عملکرد صفحه ای که مد نظر دارید را بررسی کرده و رتبه بندی آن را نیز بدست آورید. در بیانی واضح تر می توان گفت برداشتها، کلیک ها و نتایج CTR صفحات مورد نظر را بررسی کنید.
برای مثال می توان گفت داده های خود را فیلتر کرده تا از این طریق متوجه شوید کدام یک از نمایش داده ها، صفحات، کشورها و دستگاه های ترافیک قطعات مورد بررسی و رتبه بندی قرار می گرفته است.

ابزار جدید Review Snippet

نحوه کار با ابزار Review Snippet

همانطور که در بالا گفتیم با مراجعه به وب سایت Reach Results Test  و اضافه کردن URL مورد نظر یا حتی وارد کردن کد آن صفحه می توانید سایت خود را آنالیز کرده و ارورها و هشدارها و دیگر موارد موجود در سایت خود به دست آورید. ابزارهای جدید باعث می شوند درک بیشتر و بهتری از عملکرد صفحات قطعه بررسی شده داشته باشید و ارورهای موجود را با آسانی بررسی کنید.

نحوه کار با ابزار جدید Review Snippet