پیام آوران پارسیان

درباره ما

شرکت پیام آوران پارسیان از ابتدای سال 1389 به عنوان اولین شرکت تابعه گروه نرم افزاری پارسیان، فعالیت خود را درحوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) سازماندهی و متمركز نموده است.

این شركت هم اكنون در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و 2 شركت وابسته در زمینه مدیریت‌، نظارت، مشاوره، ارائه محصولات و خدمات و اجرای طرح‌ها و پروژه‌های ICT، حضوری فعال و مؤثر در بازار داخلی، با رویكرد حضور در عرصه‌های کشوری دارد.

پیام آوران پارسیان اولین شرکت تولید کننده نرم افزار مدیریت سانترال در ایران بوده و راهکارهای جدید ارتباط بامشتریان را روی بستر مخابراتی به سرعت افزایش می دهد .

در این شرکت نیروی انسانی یک سرمایه با ارزش تلقی می گردد و این سرمایه ها را عمدتا جوانان پویا تشکیل داده اند.
زیر ساختهای نرم افزاری پروژه های طراحی سایت بر اساس Microsoft .NET Framework است.
استفاده از فناوری دات نت با انعطاف پذیری، قابلیت اطمینان ، نوآوری و امنیت مثال زدنی خود قابلیت های بسیاری را برای ما به ارمغان می‏آورد، که از جمله آن قابلیت مدیریت کدهای تولید شده، پشتیبانی از شی گرایی و سازگاری با متدولوژی انتخابی پروژه، وابسته نبودن به یک زبان خاص، درعین بهره مندی از #C که زبانی مدرن و کاملا شی گرا است.ضمن آنکه بسترها و زیرساختهای نرم افزاری انتخاب دات نت به عنوان بستر اصلی اجرای پروژه ، امکان استفاده از فناوری های جانبی دیگری که سازگار با Windows هستند را فراهم خواهد کرد.چندلایه بودن نرم افزارهای تولیدی موجب تسهیل شرایط ارتقای وبسایت طراحی شده در آینده خواهد بود.ضمن آنکه هزینه های Reworking (دوباره کاری) را به هنگام توسعه پروژه حذف خواهد . نمایش محصولات
چشم انداز
چشم انداز این مجموعه در راستای گشودن افقهای تازه در فناوری اطلاعات و ارتباطات و راه گشایی سازمانها در مسیر هوشمندی و تعالی کسب و کار میباشد.
مأموریت
شرکت پیام آوران پارسیان با ارائه مستمر اطلاعات به مشتریان و ایجاد فضای امن برای نیرو بخشیدن به قدرت انتخاب آنها، گزینش و عرضه برجسته ترین محصولات و راهکارهای نوین در زمینه یکپارچه سازی اطلاعات نرم افزاری در کنار پشتیبانی و خدمات مناسب ادامه می یابد.
ارزش ها
ارزش های ما بر پایه نیروی انسانی کارآمد و متخصص و همچنین رضایتمندی مشتری و مسئولیت اجتماعی استوار است. این شرکت همواره در تلاش است ارزشهای مورد نظر را با سهامداران، کارمندان و مشتریان خود در محیطی دانش محور و دوستانه به اشتراک بگذارد.
سرمایه های انسانی
نیروی انسانی متخصص، مهم‌ترین سرمایه‌ هر سازمان است. آن‌چه پیام آوران را در اوج نشانده، 29 نفر نیروی انسانی توانمند و متخصصی است که بر پایه‌ نیازهای بازار، در محیطی دانش‌محور و دوستانه، به دنبال ارائه‌ بهترین راهکارها، محصولات و خدمات به مشتریان هستند.